Rock – hudobná relácia

Relácia o rockovej hudbe, rockových skupinách, predstavovanie nových aj starších rockových skupín a ich tvorby prostredníctvom rozhovorov

Utorok od 18.00-19.00, repríza v stredu od 18.00-19.00

Moderuje: Marek Boško

Email: rock@beta.sk

Rock
30.04.2024

Z rádia Beta počas celého dňa znejú populárne hity rôzneho žánru a v utorok o 18:00 sa to vždy mení na rockový a metalový štýl. Čo tak si ale tento krát aj v Rockovej relácii zahrať klasické rádiové hity ? Nemusíte mať ale strach, pretože to budú všetko rockové, punkové a metalové cover verzie. A to je aj témou, ktorú si budeme preberať. Rocková hudba a covery. Vždy prezrádzam aj to, aké kapely odznejú no tentokrát to bude prekvapenie. Preto neváhaj a v utorok a stredu si nalaď rádio Beta o 6 večer.

Rock
23.04.2024

Čas sa leje rýchlo ako voda a nám do archívu rádia Beta opäť pribudla nová Rocková relácia v ktorej si skvele hráme a riešime tie najzaujímavejšie témy. Tento týždeň nám v relácii zneli kapely ako Lordi, Alice Cooper, Horkýže Slíže, Sabaton a ďalší. A popritom ako sme si užívali tóny jedinečnej hudby sme riešili tému Siene slávy tvrdej hudby. Preto ak si to zmeškal, uži si Rockovú reláciu z archívu.

Rock
02.04.2024

Chceš si večer skutočne vychutnať ? Tak si nalaď v utorok a stredu o 18:00 rádio Beta v ktorom zaznejú tóny Rockovej relácie. Po týždni opäť prichádza s novým playlistom ale aj novou témou o ktorej sa budeme baviť. Do toho sa odprezentujú kapely ako Green Day, The Cult, Volbeat, Hinder a iný. Máš sa zaručene na čo tešiť.

Rock
12.03.2024

Po týždni je tu opäť Rocková relácia z rádia Beta, ktorá vám okrem skvelej hudby prináša aj novinky a zaujímavé témy. Tentokrát sa budeme baviť o rockových a metalových logách skupín. Do toho si samozrejme budeme hrať pecky od kapiel, ako Crazy Lixx, Warlock, Škwor, Rammstein a podobne. Preto neváhaj a v utorok o 18:00 si nalaď frekvenciu rádia Beta a poď si s nami užiť parádny rockový utorok.

Pin It on Pinterest