Rock – hudobná relácia

Relácia o rockovej hudbe, rockových skupinách, predstavovanie nových aj starších rockových skupín a ich tvorby prostredníctvom rozhovorov

Utorok od 18.00-19.00, repríza v stredu od 18.00-19.00

Moderuje: Marek Boško

Email: rock@beta.sk

Rock
13.02.2024

Počul si už o rockovej opere ? Ak nie, tak si nalaď rádio Beta o 18:00 v utorok večer. Budeme si rozoberať kapely a aj samotných spevákov tohto zmixovaného štýlu. Do toho si samozrejme budeme hrať skvelé kapely ako Beast In Black, Sabaton, Five Finger Death Punch, Black Label Society a iný. Tak sa počujeme cez éter Beta rádia.

Rock
06.02.2024

Máš chuť na playlist plný energických rockových hitov ? Tak si neváhaj naladiť rádio Beta o 18:00 v utorok a stredu. Vysielam pre vás Rockovú reláciu v ktorej tentokrát budeme prebrať tému najväčších festivalov a akciíí sveta. Do toho nám budú hrať kapely ako AC/DC, Rammstein, Mötley Crüe, Axel Rudi Pell a iný. Tak sa počujeme o 6 večer !

Rock
30.01.2024

V obľúbenej Rockovej relácii ste zvyknutí na to, že si hráme vždy tie najlepšie kapely a bavíme sa vždy o tom najlepšom, zo sveta rocku a metalu. Avšak, tentokrát som si pre vás pripravil tému o kapelách, ktoré aj keď mali potenciál, nedokázali sa prebojovať na vrchol. A to je aj témou večera. Popri tom ako si budeme danú tému rozoberať, si budeme hrať aj kapely ako Linkin Park, Judas Priest, Grim Reaper, Sinner a mnoho ďaších. Preto neváhajte a nalaďte si rádio Beta v utorok a stredu o 18:00.

Rock
16.01.2024

Vždy keď príde utorok, všetci rockeri a rockerky spozornejú. A väčšinou je to o 18:00. Ja si myslím, že tušíte prečo. No predsa preto, lebo Rocková relácia sa práve v tom čase začína. Tak tomu je aj tento týždeň. Môžete sa tešiť na super tému o rockových oceneniach a rebríčkoch. Do toho si budeme skvele hrať kapely ako Sabaton, Hammerfall, Sum 41, Altaria ale aj Battle Beast a mnoho iných. Všetko sú to namakané pecky, preto neváhaj a nalaď si rádio Beta o 6 večer v utorok a stredu.

Pin It on Pinterest