Rock – hudobná relácia

Relácia o rockovej hudbe, rockových skupinách, predstavovanie nových aj starších rockových skupín a ich tvorby prostredníctvom rozhovorov

Utorok od 18.00-19.00, repríza v stredu od 18.00-19.00

Moderuje: Marek Boško

Email: rock@beta.sk

Rock
21.11.2023

Myslíš si že vieš ako sa oblieka rocker metalista alebo punkáč ? Nosíš aj ty čiernu mikinu Linkin Park, potrhané rifle, reťaz, tenisky a fajn číro ? Tak si určite nalaď rádio Beta o 18:00 v utorok a v stredu. Budeme sa totižto baviť možno aj práve o tebe a prečo ? Pretože si budeme rozoberať tému rocková móda. To toho nám budú hrať skvelé kapely ako Shinedown, Iron Maiden, Nickelback, Seether a ďalší. Tak si nezabudni naladiť Rockovú reláciu ktorú vysiela len rádio Beta.

Rock
14.11.2023

Každý týždeň si po novom začneme v obľúbenej Rockovej relácii prebrať nejaké témy, týkajúce sa rocku. Tentokrát to bude téma o rockových žánroch a štýloch. Do toho nám budú hrať kapely ako Theory Of a Deadman, AC/DC, Three Days Grace alebo Incubus. Preto ak Ťa to zaujalo neváhaj a nalaď si rádio Beta v utorok a stredu o 18:00.

Rock
24.10.2023

Zas a znova je tu Rocková relácia, ktorú môžete počúvať len z obľúbenej frekvencie rádia Beta. Pre verných fanúšikov som si nachystal tentokrát perfektné kapely, ktoré sú známe po celom svete. Budú to velikáni ako Iron Maiden, Redneck Remedy, Disturbed, Sabaton a samozrejme tiež mnoho ďalších preto sa neváhaj naladiť na tie správne vlny.

Rock
17.10.2023

Najlepšie sa trávi večer pri dobrej hudbe. A o to sa vždy staráme my v rádiu Beta. A aby si aj rockeri prišli na svoje, tak skvelú tvrdú rockovo-metalovú hudbu vysielame každý utorok a stredu v repríze z Rockovej relácie rádia Beta o 18:00. Vypočuť si môžete skupiny ako The Clash, Metallica, Black Veil Brides, Walda Gang a podobne. Tak neváhaj a nalaď si nás.

Pin It on Pinterest