Kolesá

Motoristický magazín o nových trendoch v automobilovom priemysle, rady motoristom, množstvo zaujímavostí z tejto oblasti a samozrejme vhodná hudba.

V stredu od 15.00 – 16.00 hodiny, sobota od 15.00-16.00 repríza

Moderuje: Roman Jantoška

Email: kolesa@beta.sk

Kolesá
03.04.2024

Aké sú témy dnešných Kolies? O čom teda budeme hovoriť? Máte nečakane vysokú spotrebu? Možno ide o banálnu chybu, ktorú odstránite sami a pozrieme sa aj na najčastejšie poruchy pre ktoré auto bočí, aj keď vy chcete ísť rovno.

Kolesá
27.03.2024

Dnes sa pozrieme na poškodenú karosériu a možnosti jej opravy čo myslíte je útek pred políciou trestný čin? Aké sú tresty? aj o tom pohovoríme v dnešných Kolesách z rádia Beta a pozrieme sa ešte aj na 10 chýb motoristov, ktorými škodia svojmu autu.

Kolesá
20.03.2024

Dnes okrem iného ponúkneme zaručené rady ako jazdiť úspornejšie, dozviete sa ako sa správne starať o výfuk vozidla a budeme hovoriť aj o tom či sú štvorkolky naozaj tak nebezpečné.

Kolesá
13.03.2024

Dnes sa pozrieme na jedného nenápadného a podceňovaného zabijaka: Mnohí motoristi si neuvedomujú, aký je nebezpečný, vychádza z vašich kolies zvláštny zvuk? Dozviete sa, ktorý diel môže byť na vine a budeme hovoriť aj o tom čo robiť v prípade dopravnej nehody a povieme vám na ,ktoré veci nesmiete zabudnúť

Pin It on Pinterest