Rádio Beta – nové relácie

14. aug 2020

Rádio Beta zahájilo vysielanie nových relácií aj za pomoci operačného programu:“ Inovácia programovej štruktúry Rádia Beta“, ktoré obohatia a rozšíria záber poslucháčov aj spektrum relácií celej programovej štruktúry.

Sú to nasledovné relácie:

Rock – relácia o rocku, rockových skupinách, spevákoch a predovšetkým o rockovej hudbe /vysielaná každý utorok od 18.00 – 19.00 hodiny a v repríze každú stredu o tom istom čase.

Kolesá – motoristická relácia pripravovaná v spolupráci s časopisom Stop zameraná na rady motoristom, novinky v motoristickom svete a podobne, vysielaná v stredu popoludní od 15.00 – 16.00 hodiny v premiére a v sobotu o tom istom čase v repríze.

Generácia ZET – relácia pre mládež, o mládeži, rôzne zaujímavosti a problematiky zo života mladých ľudí vo veku 12 – 20 rokov, problematika sociálnych sietí, vysielaná v piatok popoludní od 15.00 – 16.00 hodiny v premiére a v nedeľu o tom istom čase v repríze.

Lunapark – detská relácia pre najmenších detských poslucháčov vo veku od 3 – 12 rokov. V relácii sa čítajú úryvky z rozprávok, zábavné vstupy, súťaže, zaujímavosti zo sveta tých najmenších a samozrejme detské pesničky, vysielaná v nedeľu ráno od 9.00 – 10.00 hodiny.

Singlové obrátky – relácia o tanečnej hudbe, o hudbe súčasnej ale aj minulej, ktorá sa hrala ale aj hrá na tanečných podujatiach, predvádzanie mixovaných ukážok rôznych dídžejov, vysielaná každý piatok od 18.00 – 19.00 v premiére a v sobotu o tom istom čase v repríze.

Veríme, že oslovíme týmito reláciami aj nové segmenty poslucháčov, ktorí nás doposiaľ nepočúvali, zvýšime počúvanosť a tým aj skvalitníme náplň špecializovanejších relácií v programovej štruktúre Rádia Beta.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Gmail
  • Yahoo Mail
  • LinkedIn

Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!